Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

На міжнародному арт-ярмарку VOLTA в Базелі представили твори молодих українських художників

14 червня, 17:41 115
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Алина Півненко

Алина Півненко

З 11 по 16 червня на міжнародному арт-ярмарку VOLTA14 Basel 2018, що проходить у рамках одного з найважливіших  світових тижнів мистецтва Art Basel Week, Mironova gallery представляє твори п’яти найцікавіших і найперспективніших українських художників - Артема Волокітіна, Романа Михайлова, Сергія Мельниченка, Аліни Півненко  і Богдана Томашевського. Проект об’єднав живопис, колажі, інсталяцію, цифрове мистецтво та фотографію.

 

В експозиції представлені живописні полотна Артема Волокітіна із серії Амплітуда, два нові об’єкти Романа Михайлова із серії Опіки та його  унікальна digital арт-гра, в якій кожний охочий  зможе дослідити природу своїх страхів. 

 

 Аліна Півненко, Ілон, колаж, 2018

Роботи більш відомого на Заході, ніж в Україні, фотографа Сергій Мельниченка із серії  Behind the Scenes присвячені  сутності людських пристрастей. Новий арт-об’єкт Богдана Томашевського відображає спроби філософського переосмислення світу. Доповнюють цей візуальний наратив колажі у стилі поп-арт Аліни Півненко.

 

Роман Михайлов, Опік Реального, палений папір, 130х170, 2018

Mironova gallery одна з перших  українських галерей почала презентувати сучасне українське мистецтво на найпрестижніших міжнародних арт-ярмарках.  Дебют відбувся у 2008 році на ярмарку Арт-Женева, пізніше були успішні проекти в Нью-Йорку та Чікаго, на  ярмарках Scope у Базелі та Майямі. Сьогодні галерея спрямовує свій погляд на творчість молодих -  з впевненістю, що нове покоління українських художників гідне світової арт-сцени.

 

Роман Михайлов, Опік Реального, палений папір, 130х170, 2018

 

“Сучасне мистецтво не тільки відображає дійсність, а й за допомогою різних засобів, практик і художніх методів спонукає нас до  філософських роздумів і переосмислення тих процесів, які відбуваються в світі. Ці художні рефлексії на суспільні події  - різноманітні, часом нестандартні, і цим цікаві. Наш проект для VOLTA  об'єднав твори кількох художників, які творять у різних жанрах, але  відзначаються  унікальним вмінням  працювати з узагальненням сучасних світових процесів” – каже  засновниця Mironova gallery Тетяна Міронова.

 

Артем Волокітін. Міський сад, олія, 145х200, 2018

 

Читайте також: Путешествие в будущее. Украинцы поразили жюри шоу America's Got Talent