В Україні стартує 21-й Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів

24 вересня 2018, 17:15 138
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Кадр з фільму Домашній покупець

27 вересня в Україні розпочинається найбільший інтерактивний Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів, в рамках якого взяти участь у виборі найкращої короткометражки року може кожен глядач.

Цього року щорічний кіноогляд пройде 21-й раз і об'єднає поціновувачів короткого метра на показах в 350 містах на шести континентах. Українці вже в дванадцятий раз долучаються до глядачів по всьому світу і беруть участь у виборі фільму-переможця, а також найкращої акторської роботи.

У шорт-лист 2018 увійшло дев'ять фільмів: Lacrimosa (Австрія), Хижак (Канада), Домашній покупець (США), Хтось (Німеччина), Вона (Косово), Пожежа у Картон-сіті (Нова Зеландія), Шушутаж (Угорщина), Голова в мішку і Два незнайомці, які зустрічаються п'ять разів (Велика Британія). Прем'єри більшості фільмів-фіналістів відбулися на престижних світових кінофестивалях – у Берліні, Торонто, Трайбеці та інших. Організатори фестивалю отримали 1565 заявок із 73 країн.

«Двадцять років тому я заснував Манхеттенський кінофестиваль короткометражних фільмів – притулив екран до вантажівки в Маленькій Італії, Нью-Йорк, на показі було близько 200 чоловік. Цей проект завжди будувався навколо прекрасних фільмів, відмінних місць і вдячної аудиторії. Саме ця комбінація робить його одним із найбільших фестивалів короткометражних фільмів у світі. Я так пишаюся ним, тому що його створила саме публіка», – розповідає засновник фестивалю Ніколас Месон.

В Україні організатором Maнхеттенського фестивалю виступає компанія Артхаус Трафік. Фестиваль проходить у кінотеатрах з 27 вересня по 7 жовтня. 25 вересня у столичному кінотеатрі Планета кіно (ТРЦ Блокбастер) відбудеться прем'єрний показ.

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Головне

Країни

Вчора, 18:50

article_img
У районі Керченської протоки загорілися два судна
Геополітика

Вчора, 18:47

article_img
Клімкін: Газпром відмовляється від рішень Стокгольмського арбітражу та нового газового законодавства
IT-індустрія

Вчора, 16:05

article_img
Боротьба з фейками. WhatsApp встановив ліміт на пересилку повідомлень

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 20:47

article_img
Особиста симпатія. На що найбільше звертають увагу при прийнятті на роботу
IT-індустрія

Вчора, 20:00

article_img
Facebook-пастка. Як #10YearChallenge загрожує безпеці ваших даних
Наукпоп

Вчора, 15:30

article_img
Еліксир молодості. Вчені назвали дієту, яка врятує людей і планету