Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Світовий тур. Емі Уайнхаус «повернеться» на сцену у вигляді голограми

12 жовтня, 13:31 248
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Голограма Емі Уайнхаус буде гастролювати три роки

EPA

Світовий тур за участю голограми Емі Уайнхаус розрахований на три роки. Шоу триватиме 75-110 хвилин, акомпанувати покійної артистці будуть живі музиканти.

Як повідомляє Reuters, батько Емі Уайнхаус повідомив про цю подію в інтерв'ю. За створення голограми відповідає компанія BASE Hologram: її будуть проектувати на сцену, в той час як голос Емі візьмуть з її концертних записів. Тур повинен початися в 2019 році, всі зароблені гроші будуть направлені до фонду артистки, який допомагає тим, хто хоче побороти алко- і наркозалежність.

Батько співачки вважає, що Емі схвалила б тур за участю її голограми, тому що він допоможе молодим людям.

Фото: ЕРА

За словами Мітча Уайнхауса, він був вражений голограмою Роя Обрісона, яка зараз гастролює з концертами. Але він не приховує скептицизму щодо того, що у BASE Hologram вийде виготовити настільки реалістичну голограму Емі: Обрісон на концертах постійно стоїть біля мікрофона, а Уайнхаус на своїх концертах за життя танцювала і постійно рухалася. Виконавчий директор компанії Брайан Беккер запевнив, що за допомогою технологій вони зможуть зімітувати руху Емі, і її зображення буде переміщатися по сцені.

 

Читайте також:

Інша сторона Емі Уайнхаус: інтимні знімки Блейка Вуда в новій книзі Taschen

Опублікована невідома раніше пісня Емі Уайнхаус, записана нею в 17 років

Глава лейбла Universal знищив все демозаписи Емі Уайнхаус