Євробачення 2019. Як проходив фінал нацвідбору в Україні

23 лютого, 23:15 4508
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Євробачення 2019. Як проходив фінал нацвідбору в Україні - фото

UA: Суспільне мовлення

Сьогодні визначився виконавець, який представлятиме Україну на Євробаченні 2019

Сьогодні, 23 лютого, пройшов фінал національного відбору на Євробачення 2019, за результатами якого стало відомо, хто представлятиме Україну на конкурсі в Ізраїлі.

Український відбір на Євробачення 2019: текстова трансляція

MARUV - представниця України на Євробаченні 2019! Вітаємо!

Після оголошення результатів Євген Філатов зазначив, що сталася битва поколінь. У фіналі боролися ретростиль та клубна музика: "Перемогла молодь"

Джамала зазначила, якщо дійсно люди проголосували за вас, вони сподіваються, що ви гідно представите Україну.

Данилко: «У мене було два фаворити - KAZKA і MARUV. І MARUV перемогла».

Голоси глядачів розділились так: 1 - YUKO, 2 - ANNA MARIA, 3 - Brunettes Shoot Blondes, 4 - Freedom Jazz, 5 - KAZKA, 6- MARUV!

Сума балів
Сума балів / Фото: Скріншот

У фіналі за учасників було віддано 167,5 тисяч голосів.

Поки підраховують результати голосування глядачів Джамала вперше вживу виконує свій новий сингл Solo.

Джамала
Джамала / Фото: Скриншот видео

Члени журі оголошують результати свого голосування: 1 бал - ANNA MARIA, 2 - Brunettes Shoot Blondes, 3 - KAZKA, 4 - YUKO, 5 - MARUV, 6 - Freedom Jazz.

Оголошення балів журі
Оголошення балів журі / Фото: Скріншот

Лінії для голосування закриті!

У гостях на нацвідборі – представник Франції Білал Хассані. Йому 19 років. Звичайно ж він знайомить нас із своєю конкурсною піснею Roi, що перекладається як Король.

Білал Хассані
Білал Хассані / Фото: Кадр з відео

Стартувало голосування! Зовсім скоро ми дізнаємося, хто представить Україну на Євробаченні 2019!

Притула запитав у Анни і Марії, чи не пошкодували вони, що відправилися на Євробачення.

Вони відповіли, що Україна начебто прямує до Європи, а вони відчули себе, як у 30-ті роки Радянського союзу і їх примушують зректися батьків. І що якби їм поставили питання кого обирати – батьків чи конкурс, вони б відмовилися від участі в нацвідборі.

Джамала зазначила, що дивилася інтерв'ю на каналі ATR і що на питання «Крим - це Україна?» є тільки одна відповідь – «Крим - це Україна».

Данилко зазначив, що відчуває ніби тільки що був на комсомольських зборах. 

Євген Філатов відповів, що щодо голосів, постановки номера і відображень - міцно і дуже форматно стосовно Євробачення. Але наголосив, що інтерв'ю для ATR - «повна жопа для вас».

Наостанок Анна і Марія сказали, що ті люди, які хотіли їх скомпрометувати – точно не є патріотами України.

Нагадаємо, ANNA MARIA обурили своїм інтерв'ю кримськотатарському телеканалу ATR. Співачки висловили думку, що Україна сама втратила Крим:

«Крим - наш, бо це наш будинок. Мій з моєю сестрою. Ми там народилися, ми там почали співати. Мені здається, що Україна просто втратила Крим. Це наша думка. Безліч політиків можуть говорити, що Крим наш з української сторони. Ми говоримо, що це наш будинок. І, як сказав наш земляк Олександр Усик, можемо багато разів говорити, що Крим наш, але ми їдемо додому через два кордони», - сказали вони.

Дивіться скандальне інтерв'ю на НВ.

Останніми виступає дует ANNA MARIA - сестри Анна і Марія Опанасюк.

ANNA MARIA
ANNA MARIA / Фото: скриншот

Притула запитав у солістки KAZKA про проблеми з вокалом. Олександра попросила не чіплятися до її вокалу, а дати їй більшу сцену.

Джамала повторила, що Саша дуже виросла. Що минулого разу оцінювала пісню, і пісня дуже крута. Що вона дуже хвилюється, як Саша буде співати на Євробаченні.

Євген Філатов похвалив витримку KAZKA. І закликав глядачів поважати музику і труд музикантів. Відмітив, що гурт підтримував зал. Також зазначив, що переживає, що хвилювання може завадити. 

Андрій Данилко зазначив, що його дратує Притула з його натяками на необ’єктивність стосовно KAZKA. Йому подобається гурт, як представник від України. І що їм зараз складніше за інших, бо вони дуже високо злетіли.

Виступає KAZKA.

KAZKA
KAZKA / Фото: скриншот

А поки фінал нацвідбору перервався на рекламну паузу, в Мережі тривають активні дискусії на тему політичної упередженості пісенного конкурсу Євробачення.

Коментуючи виступ Brunettes Shoot Blondes Данилко сказав, що в фіналі йому пісня більше сподобалася. Йому не вистачило розвитку в номері. Данилко зазначив, що вони виглядають дуже фірмово, по-британськи, але сумніваються, що вони будуть впізнавані, як українці.

Джамала сказала, що вона Брюнетів дуже любить.

Філатов відзначив, що вони з хлопцями часто перетинаються в студії. Йому подобається їхній підхід, креативне бачення музики. Запитав, чи зможе соліст додати у вокалі?

На сцені група Brunettes Shoot Blondes.

Brunettes Shoot Blondes
Brunettes Shoot Blondes / Фото: скриншот

Притула запитав у Марув, скільки країн пропонували їй виступати на Євробаченні. Вона відповіла, що вона українка і їй не подобається, коли виконавці з інших країн виступають за чужі країни. Запитав, як патріотизм співіснує із виступами в Росії. Марув запропонувала почитати в інтернеті її відповіді, і нагадала, що конкурс створили після війни, щоб об’єднати країни і запропонувала задати це питання Верховній раді. 

Андрій Данилко сказав, що йому все зрозуміло, якщо не брати до уваги політику.

Євген Філатов вибачився за свої коментарі у півфіналі. Сказав, що Bang – ключевий момент пісні, і що вона робить ту музику, яку слухає сучасна молодь.

Джамала зазначила, що слухає цю пісню в авто, і що Марув дослухалася до її зауважень. Виступ виглядав, ніби Марув «робить якийсь акт зі сценою». У Джамали залишається менше питань до вокалу, а пісня і номер клас. І попросила Марув відповісти на питання: «Чи Крим український?», на що Марув відповіла, що так, Крим український.

Виступає MARUV - українська співачка, композитор, поет і продюсер Анна Корсун.

MARUV
MARUV / Фото: скриншот

Поки Притула згадує про скандал з гастролями в Росії, в твіттері пропонують відправити на Євробачення 2019 Сердючку!

Притула зазначив, що правила Євробачення не обмежують, хто і з яким паспортом має представляти країну. Він запитав, чи є у Юлі бажання отримати українське громадянство. Вона сказала, що хоче отримати українське громадянство. А на питання про гасролі – вже рік не гастролюють.

Данилко зазначив, що його під час виступу в фіналі не так качнуло, як в півфіналі.

Джамала сказала, що Юля – артист, який заповнює собою сцену. В ній є свобода,і ще її вразило, що вона вивчила мову і переїхала в Україну.

Філатов відзначив, що пропало враження новизни. Під час перегляду він намагався уявити себе рядовим глядачем Євробачення і зрозуміти, як він зрозуміє злиття української народної музики з електронною. І поки відповіді не знайшов.

На сцені - YUKO.

YUKO
YUKO / Фото: скриншот

У Мережі вважають, що пора відправити на Євробачення Олю Полякову!

А як вважаєте ви? Що найбільш важливо для виконавця, який представлятиме нашу країну на Євробаченні - голос, пісня або позиція? Пишіть вашу думку в коментарях до текстової трансляції НВ!

До речі, вітаючи глядачів і журі, Сергій Притула зазначив, що Євробачення отримало політичне забарвлення. 

Джамала переймалась всю ніч через Хаята та сказала, що для неї головним залишаються: пісня, перформанс, відчуття від сцени і спів наживо. І найголовніше - позиція людини, яка представляє країну і виходить на сцену під конкретним прапором..

Данилко на це ж питання зазначив, що для нього головне - і позиція, і пісня. Запропонував заспокоїтися і сприймати ситуацію, яка склалася, з посмішкою. (скандали після другого півфіналу – прим. Ред.) Закликав людей думати головою, а не серцем під час голосування.

Також він розповів, що під півлітра переслуховув усі виступи конкурсантів і намагався знайти фальш у пісні KAZKA. На що Притула зазначив, що вони з Данилко з одного лейблу. 

Фінал нацвідбору відкривають Freedom-jazz!

Джамала зазначила, що номер сподобався, а вокал - ідеальний. І відчувається досвід на сцені – і це важливо на Євробаченні.

Данилко сказав, що цього разу виступ його так не зачепив, як минулого разу. Тоді вони були втомлені і Freedom Jazz був, як ковток свіжого повітря.

Філатов відзначив стабільність і професіоналізм гурту. Але відчуття сюрпризу відійшло на задній план. У номері, пісні, назві гурту і його естетиці відчувається ретроспективність і цей факт його дуже турбує, бо молодь зараз слухає зовсім іншу музику.

Freedom-jazz
Freedom-jazz / Фото: скріншот

Твіттер оживився, спасибі Данилко!

А ви запаслися попкорном? :)

Нагадуємо про порядок виступу в фіналі національного відбору на Євробачення 2019:

  1. Freedom-jazz
  2. YUKO
  3. MARUV
  4. Brunettes Shoot Blondes
  5. KAZKA
  6. ANNA MARIA
Євробачення 2019. Хто поїде від України?
Євробачення 2019. Хто поїде від України? / Фото: скріншот

Стартував фінал українського відбору на Євробачення 2019 і вже через кілька годин ми дізнаємося, хто в травні представить Україну на пісенному конкурсі в Ізраїлі!

У фіналі українського відбору на Євробачення 2019 виступить шість учасників - за право представити Україну поборються Freedom Jazz, YUKO, MARUV, Brunettes Shoot Blondes, KAZKA, Anna Maria.

Учасники фіналу нацвідбору на Євробачення 2019
Учасники фіналу нацвідбору на Євробачення 2019 / Фото: eurovision.ua

Фінал нацвідбору, як і два півфінали, проведе Сергій Притула, який є його ведучим вже три роки поспіль.

Оцінювати виступи учасників фіналу будуть переможниця Євробачення 2016 співачка Джамала, продюсер Євген Філатов, а також Андрій Данилко, який посів друге місце на Євробаченні в 2007 році.

Спільно з глядачами вони виберуть учасника, котрий представлятиме Україну на пісенному конкурсі Євробачення 2019, який відбудеться в травні в Тель-Авіві.

Нацвідбір на Євробачення 2019. Фінал: дивитися онлайн

Трансляцію національного відбору на Євробачення 2019, вже за традицією, проводять відразу два українські телеканали - СТБ і UA: ПЕРШИЙ. Дивитися нацвідбір на Євробачення 2019 онлайн також можна на НВ Style.

Онлайн-трансляція фіналу національного відбору на Євробачення 2019

Євробачення 2019: коли і де

64-й пісенний конкурс Євробачення пройде в Тель-Авіві завдяки перемозі Нетти Барзілай з піснею Toy в минулому році. Перший півфінал Євробачення 2019 відбудеться 14 травня, другий півфінал - 16 травня, а грандіозний фінал конкурсу пройде в суботу, 18 травня.

У жовтні минулого року був оголошений офіційний слоган Євробачення 2019 - Dare To Dream, який в перекладі з англійської звучить, як Наважся мріяти. Також був представлений логотип конкурсу - три трикутника об'єднані в золоту зірку. Логотип Євробачення 2019 був натхненний дизайном сцени, концепція якої використовує трикутні форми.

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Спецвипуск НВ Style

В гостях у Роберта Гулієва

Знаменитий український винороб влаштовує екскурсію у своєму будинку на березі моря в Одесі, показує сад, створений парковим архітектором Берлусконі, розкриває тонкощі власного бізнесу і пригощає чудовим шардоне 2016 року з особистого винного льоху

Читати журнал українською