Сльози Селін Діон, танці Руслани. У Києві відкрилася фотовиставка про історію Євробачення

27 квітня 2017, 15:46 1424
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Сльози Селін Діон, танці Руслани. У Києві відкрилася фотовиставка про історію Євробачення - фото

Фото: прес-служба ТРЦ Gulliver

У фотопроекті представлені легендарні фото

В четвер, 27 квітня, в Києві відкрилася фотовиставка Історія Євробачення, присвячена відомому міжнародного музичного конкурсу, який цього року пройде в Україні

кспозиція складається з 45 світлин конкурсу за його більш ніж 60-ти річну історію, а також фотографій виступів учасників від України на Євробаченні.

У фотопроекті представлені легендарні фото нагородження в 1974 році групи АВВА, сльози радості переможниці 33 конкурсу пісні Селін Діон, виступ німецького колективу Чингізхан, створеного в 1979 році спеціально для Євробачення, видозміни головного призу конкурсу, дикі танці Руслани у Стамбулі у 2004 році.

"Євробачення - це наймасштабніше і найнасиченіше подіями пісенне шоу в світі. Воно має багату історію. Для багатьох вона обмежується кількома знаменитостями, але ще є величезна кількість артистів і пісень, які отримали популярність саме завдяки Євробаченню", - прокоментував відкриття виставки ведучий грін-руму Тимур Мірошниченко.

Виставка проходить у ТРЦ Gulliver. З початку травня фотографії виставки будуть демонструватися на декоративному медіафасаді центру.

Фото були надані Global Images Ukraine, представником новинного агентства Getty Images.


Пісенний конкурс Євробачення пройде у Києві завдяки перемозі Джамали на пісенному конкурсі 2016 року, який відбувся у Стокгольмі, Швеція. Півфінали Євробачення 2017 пройдуть 9 травня і 11 травня, а фінал конкурсу відбудеться 13 травня 2017 року. Україна приймає конкурс вже вдруге.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал