В МВЦ тривають останні приготування до Євробачення-2017: фото та відео

3 травня 2017, 17:46 1312
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
В МВЦ тривають останні приготування до Євробачення-2017: фото та відео - фото

© eurovision.ua

МВЦ готується приймати Євробачення 2017

Наступного тижня в Києві пройдуть півфінали і фінал Євробачення-2017. А вже цієї неділі, 7 травня, відбудеться офіційне відкриття пісенного конкурсу

30 квітня на сцені Євробачення в Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній пройшли перші репетиції учасників конкурсу. Як раніше повідомляв віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, до Києва вже прибули 36 з 42 делегацій країн-учасниць Євробачення-2017, і більшість конкурсантів вже випробували сцену.

Перша репетиція білоруського дуету Naviband

Перша репетиція австрійського виконавця Натана Трента

Перша репетиція сербської співачки Тіяни Богічевич

Перша репетиція македонської конкурсантки Яни Бурчески

Перша репетиція болгарського виконавця Крістіана Костова

Директор з виробництва Євробачення-2017 Ола Мельзиг зазначив, що для пісенного конкурсу побудована 30-тонна сцена, встановлено 1816 освітлювальних приладів, 255 звукових динаміків і LED-екран, який стоїть позаду сцени.

Виконавчий продюсер Євробачення 2017 Йон Ола Санд розповів, що були проведені репетиції з трьома ведучими конкурсу. Зокрема, організатори змоделювали фінальне голосування глядачів, яке є найважливішою частиною шоу — довгою і захоплюючою, що вимагає підвищеної уваги ведучих.


© Tim Miroshnychenko/Facebook© Tim Miroshnychenko/Facebook


Крім сцени, в МВЦ вже облаштований прес-центр Євробачення, з якого за ходом конкурсу будуть спостерігати близько двох тисяч осіб: півтори тисячі акредитованих журналістів і 500 фанів Євробачення.

Також готові зони делегацій, де учасники всіх країн будуть відпочивати і готуватися до виступів, і зона для прес-конференцій, де представники країн-учасниць будуть зустрічатися з журналістами і фанатами.


© eurovision.ua© eurovision.ua


“Все, що було необхідно для підготовки Євробачення в Україні, фактично зроблено. Ми маємо прекрасний зал, ми маємо прекрасну сцену, ми маємо прекрасну команду, яка працювала весь цей час над підготовкою. Ми обмінялися думками з Європейською мовною спілкою про те, що наша підготовка на дуже високому рівні", — прокоментував прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.


© eurovision.ua© eurovision.ua


Нагадаємо, півфінали Євробачення-2017 в Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал - 13 травня. В цьому році участь у конкурсі візьмуть 42 країни.

Раніше на Софійській площі в Києві відбулося відкриття фан-зони конкурсу Євробачення-2017.

З повною програмою культурних заходів у столиці під час проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 можна ознайомитися на НВ.ВСІ НОВИНИ ПРО ЄВРОБАЧЕННЯ 2017 ЧИТАЙТЕ В СПЕЦТЕМІ НВ

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал