Fashion Experiment 01. У Нью-Йорку досліджували сучасну українську моду

12 вересня 2018, 17:30 254
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Ніна Пашковська

10 вересня в Нью-Йорку Ukrainian Fashion Week провів презентацію українських дизайнерів в незвичайному форматі. Простір Нью-Йоркській галереї Infinito перетворився на "центр досліджень" української моди.

Головний меседж проекту: "Українська мода настільки глибока, непередбачувана, самобутня, що її не можна просто споживати. Спочатку її потрібно досліджувати".

Fashion Experiment 01 представляв резидентів UFW з колекціями SS19 - Bobkova, Frolov, Dzhus, Ruslan Baginkiy, the Coat by Katya Silchenko, Yelizavetta Volosovska. Концептуальний підхід до fashion-презентації та створена арт-інсталяція, які об'єднали кілька найбільш актуальних креативних форматів навколо fashion-дизайну, привернули увагу досвідчених гостей New York Fashion Week.

Простір галереї було перетворено на свого роду fashion-лабораторію - Ukrainian Fashion Research Lab - де за допомогою графічного дизайну, VR, саунд-дизайну, відеоінсталяцій гості "розкривали" для себе українську моду. Всі луки колекцій знаходились в білих чохлах з бирками, а гості мали відкривати чохли самостійно або за допомогою хостес в білих халатах. Через феномен парейдолії - різновиду оптичних ілюзій, відомої як впізнавання форм і знайомих об'єктів в хаотичних і випадкових іміджах, гості презентації шукали близькі для себе смисли в моделях-об'єктах дизайнерів.

Презентація відбулася за підтримки Українського культурного фонду. Керівник проекту - Олександра Дімітрієвич, Ukrainian Fashion Week. Креативний директор - Яніс Недопас. Virtual effects - Skywell Software.

Фото: Ніна Пашковська

Головне

Геополітика

Вчора, 13:05

article_img
Стане величезною помилкою. Керрі прокоментував імовірність наступу Росії на Україну
Країни

Вчора, 17:55

article_img
Стан Сергія Скрипаля погіршився - ЗМІ
Фінанси

Вчора, 12:46

article_img
З початку лютого дохід Порошенка збільшився на 118 млн гривень

Вибір редакції

Люди

Вчора, 14:04

article_img
Віддалений гавкіт собак. Інтерв’ю з командою фільму про війну на сході України, який претендує на Оскар
Країни

Вчора, 19:27

article_img
Небезпечна слава. Через вірусне відео та зустріч із Мессі семирічний афганський хлопчик став ціллю талібів
Події

Вчора, 21:01

article_img
Перше місце України. Чому ми очолили рейтинг країн з найвищою смертністю через неправильне харчування