Got to be free. У Театрі на Подолі покажуть рок-мюзикл про Майдан

21 лютого, 09:36 825
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Got to be free. У Театрі на Подолі покажуть рок-мюзикл про Майдан - фото

Got to Be Free / Facebook

Рок-мюзикл - це історії про трансформацію суспільства

23 лютого у київському Театрі на Подолі покажуть прем’єру рок-мюзиклу за мотивами Революції Гідності - Got To Be Free. Вихід вистави приурочено річниці подій на Інститутській.

Спектакль незвичного жанру - рок-мюзикл - це альманах-рефлексія, що складається з новел про естетику протесту Майдану. Кожна історія містить спогад про внутрішній порив до свободи, боротьбу за гідність, протидію, війну, мрії про суспільство майбутнього та кохання. Це історії про трансформацію суспільства, яке після Революції Гідності не буде колишнім.

Вихід вистави приурочено річниці подій на Інститутській
Вихід вистави приурочено річниці подій на Інститутській / Фото: Got to be free

Важливим елементом мюзиклу Got to be free є його інтерактивність. Глядачі долучатимуться до зведення барикад, а між публікою блукають "тітушки", дівчата в футболках із червоним хрестом, молодь з Майдану, люди в камуфляжі.

Got to be free - це спроба відродження музично-драматичного жанру в Театрі на Подолі. Режисером-постановником рок-мюзиклу став керівник театру Віталій Малахов, автором ідеї, текстів пісень і музики – Володимир Лавренчук, хореографом - Анатолій Фролов.

Головні ролі у мюзиклі виконують Георгій Хостікоєв, Марина Богун та Дмитро Лінартович.

Між публікою блукають "тітушки"
Між публікою блукають "тітушки" / Фото: Got to be free

Мюзикл був презентований для вузької аудиторії на кількох майданчиках Києва та Львова, а у вересні 2018 року виступив хедлайнером наймасштабнішого фестивалю української культури Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival.

Після прем’єри Got to be free залишиться в репертуарі Театру на Подолі.

Важливим елементом мюзиклу є його інтерактивність
Важливим елементом мюзиклу є його інтерактивність / Фото: Got to Be Free

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Спецвипуск НВ Style

В гостях у Роберта Гулієва

Знаменитий український винороб влаштовує екскурсію у своєму будинку на березі моря в Одесі, показує сад, створений парковим архітектором Берлусконі, розкриває тонкощі власного бізнесу і пригощає чудовим шардоне 2016 року з особистого винного льоху

Читати журнал українською