Шінічіро Ханаока. У Японії почали знімати свою версію українського серіалу

3 серпня 2016, 14:46 1116
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Японці перероблять український детектив

Японська мовна корпорація NHK приступила до виробництва адаптації українського серіалу Нюхач

Зйомки почалися в Токіо, а телепрем'єра відбудеться восени.

Роль детектива Нюхача, якого в Японії називають Шінічіро Ханаока, виконує Хіроші Абе - один з найуспішніших акторів Японії, кращий актор за версією 36-ї Японської кіноакадемії, який знявся в більш ніж 70 теле- та кінопроектів.


НюхачНюхач


Полковник Лебедєв - в японській версії Тацуро Комукаї - служить в управлінні внутрішніх справ Токіо. Роль Комукаї виконує Теруюкі Кагава, актор кіно й кабукі, володар премії 33-й Японської кіноакадемії за кращу роль другого плану.


Полковник ЛебедевПолковник Лебедєв


В адаптації, так само як і в українському оригіналі, Ханаока і Комукаї разом розкривають витончені злочини, але сюжетна лінія трохи доповнена. Крім знайомих українським глядачам героїв, в серіалі з'являться нові персонажі, наприклад, мама Комукаї. У кожному епізоді будуть з'являтися запрошені актори - зірки японського кінематографа.

Це перша міжнародна адаптація Нюхача, також права на формат продано у Францію, ведуться переговори ще з кількома країнами.

Серіал Нюхач вийшов на екрани в 2013 році. Проект став одним з найрейтинговіших серіалів в Україні та Росії.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше