Українські художники Bob Basset і Гамлет показали свої роботи в Перу

20 лютого 2018, 16:49 305
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сергій Петров і Гамлет Зіньковський

Двоє харківських художників - співзасновник арт-студії Bob Basset Сергій Петров і майстер street-art Гамлет Зіньковський - з 10 лютого до 3 березня представляють свої роботи на виставці в Лімі (Перу).

Для участі у спільній з художниками Конрадом Флоресом й Андреа Барреда експозиції NEGRO в арт-центрі Monumental Callao Гамлет привіз 23 малюнка, а Сергій Петров - 6 своїх масок.

«Думати, що Перу - окраїна світу, абсолютно неправильно. Мистецтво тут самобутнє, але за рівнем мало відрізняється від того, що я бачив в Європі. Хоча індіанські мотиви, звичайно, додають унікальний колорит», - каже Петров.

Роботи Гамлета входять в серію Блек і створені в січні-лютому 2018 року, виставка в Перу - їхня перша публічна демонстрація.

Гамлет говорить, що район Кальяо, де проходить виставка, це ілюстрація того, як культура може змінювати людей: "Район, що складається з бідних трущоб, весь розмальований графіті. А посеред нього стоїть п'ятиповерховий центр галерей і художніх майстерень. І місцеве населення приходить сюди на виставки і покази, дітлахи дивляться кіно в місцевому залі. Іншими словами, уявіть, що всю художню тусовку вашого міста з усіма арт-студіями і виставковими залами перенесли в депресивний спальний район, а всі будинки в ньому розмалювали художники. Звичайно, це б змінило життя людей навколо".

Bob Basset і Гамлет у 2016 році вже показували свою відеоколлаборацію Secret Room в Парижі на фестивалі Addiction A L'œuvre. Роботи Bob Basset виставлялися в Лондоні, Парижі, Нью-Йорку, Сеулі, Пекіні. Гамлет у 2013 році представляв Україну на Венеціанській бієнале, виставлявся в Ротенбурзі, Нюрнберзі, Парижі, Батумі, Клайпеді, Лондоні, Відні, Граці, Варшаві, Познані.

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Головне

Геополітика

Сьогодні, 14:37

article_img
Україна не має йти на політичні компроміси в питанні реінтеграції Донбасу - Волкер
Геополітика

Сьогодні, 01:49

article_img
Трамп підписав пакет законів, який збільшує допомогу Україні майже до $700 млн
Футбол

Сьогодні, 03:40

article_img
Останній шанс. Суркіс вирішив позбутися півзахисника Динамо, якщо той не зміниться

Вибір редакції

Політика

Сьогодні, 08:35

article_img
Просвітили наскрізь. Сильні і слабкі сторони шести ключових кандидатів у президенти
Lifestyle

Сьогодні, 19:21

article_img
Привіт, Корея! Враження українки від життя в Сеулі
Політика

Вчора, 21:01

article_img
НАБУ, САП, Луценко. Хто задіяний у скандалі із незаконним збагаченням Тимошенко