Дослідження назвало вид спорту, здатний знизити симптоми депресії

14 травня 2018, 15:15 1366
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Дослідження назвало вид спорту, здатний знизити симптоми депресії  - фото

Фото: Pexels

Особливо активно тренуваннями з вагою почали захоплюватися жінки

Часто доводиться чути про те, що люди намагаються покращувати своє психічне здоров'я шляхом фізичних вправ. Нове дослідження довело, що заняття спортом з важкою вагою насправді позитивно впливає на психіку.

Згідно з дослідженнями Університету Лимерика (Ірландія), тренування з вагою пов'язані зі значним зниженням депресивних симптомів, пише Independent.

Вчені прийшли до висновку, що силові тренування можуть бути використані в якості альтернативи або доповнення до терапії для тих, хто страждає від симптомів депресії.

В останні роки тренування з великою вагою стають все більш популярними. Особливо активно цим видом почали захоплюватися жінки, які все більше розуміють, що гантелі та штанги не зроблять їх схожими на олімпійського пауерліфтера.

Але одна з головних причин, з якої багато людей займаються силовими тренуваннями - це відчуття, які вони дають: впевненість в собі та задоволення від прогресу.

via GIPHY

Вчені проаналізували результати 33 клінічних досліджень, що охопили 1877 людей, у яких вивчалося, чи вплинув силовий спорт на симптоми депресії, такі як почуття марності, поганий настрій і втрата інтересу до діяльності.

"Цікаво, що найсильніший ефект був зафіксований серед дорослих з симптомами легкої або помірної депресії", - зазначив аспірант Бретт Гордон.

Вчений рекомендує проводити тренування з вагою двічі на тиждень. При цьому наголошується, що такі заняття можуть мати різну форму: це не обов'язково підйоми штанги, але також і заняття на петлях TRX або тренажерах.

Стежте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Спецвипуск НВ Style

В гостях у Роберта Гулієва

Знаменитий український винороб влаштовує екскурсію у своєму будинку на березі моря в Одесі, показує сад, створений парковим архітектором Берлусконі, розкриває тонкощі власного бізнесу і пригощає чудовим шардоне 2016 року з особистого винного льоху

Читати журнал українською