Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Принцесин синій і Мангове мохіто. Pantone назвав трендові відтінки сезону весна-літо 2019

19 вересня, 19:30 1013
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Інститут кольору Pantone назвав трендові відтінки сезону весна-літо 2019.

У палітру увійшли 12 трендових відтінків і ще чотири нейтральних. Очікується, що саме ці кольори будуть найчастіше використані дизайнерами в майбутньому сезоні весна/літо.

«Настрої весни/літа 2019 відображають наше бажання бачити майбутнє в кольорах, які розширюють наші можливості, які надають нам впевненості та душевних сил; кольорах, які підіймають настрій; радісних відтінках, придатних для грайливого самовираження і що ведуть нас до несподіваних і творчих комбінацій», - відзначили в Pantone.

Нові трендові кольори поєднують «високу моду і стиль вулиці», виходять «за рамки сезонності як для чоловічої, так і для жіночої моди», «ілюструють наше прагнення до автентичності й нашу постійну потребу в творчості».

Зокрема, в палітру увійшли кольори: Fiesta (Фієста), Jester Red (Червоний блазня), Turmeric (Куркума), Pink Peacock (Рожевий павич), Pepper Stem (Стебло перцю), Aspen Gold (Золота осика), Toffee (Тоффі), Mango Mojito (Мангове мохіто), Terrarium Moss (Мох в тераріумі), Living Coral (Живий корал), Princess Blue (Принцесин синій) і Sweet Lilac (Солодкий бузок).

Нейтральні відтінки: Soybean (Соєвий біб), Eclipse (Затемнення), Sweet Corn (Солодка кукурудза) і Brown Granite (Коричневий граніт).

Слідкуйте за найцікавішімі новинами з розділу НВ STYLE в   Facebook  та   Instagram