Помріємо. Джіджі Хадід, Летиція Каста та інші зірки в новому календарі Pirelli

6 грудня, 16:08 269
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Хадід знялася в образі самотньої дівчини, яка сумує після розриву з коханим

© Pirelli

У Мілані представили новий календар Pirelli на 2019 рік, головними героїнями якого стали супермодель Джіджі Хадід, французька актриса Летиція Каста, американська балерина Місті Копленд і інші зірки.

В цьому році культовий календар вийде в обмеженій кількості - всього 12 тисяч примірників. Малий тираж має на увазі звуження кола клієнтів італійського виробника автомобільних шин, які отримають календар в цьому році. Передбачається, що Pirelli запропонує його лише солідним клієнтам, які представляють інтерес для компанії.

Календар Pirelli 2019 отримав назву Сила мрії, і включив в себе 40 фотоісторій, присвячених сильним жінкам і їх впливу на світ сьогодні. Так, Хадід постала на знімку в образі сумної дівчини, яка розлучилася з коханим, і позувала разом з дизайнером Олександром Венгом, який втілив образ її близького друга. У свою чергу, Місті Копленд знялася в образі яскравої танцівниці, яка прагне підкорити світ, а Летиція Каста перевтілилася в мрійливу художницю.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Gigi Hadid (@gigihadid)

Зйомки проходили в Майамі і Нью-Йорку під керівництвом шведського фотографа Альберта Вотсона. За його зізнанням, він створював не просто портрети, а справжнє кіно:

«Я хотів зробити щось особливе - те, що буде відрізнятися від робіт інших фотографів. Я шукав знімки високої якості, з глибиною і важливою історією. Мені хотілося створити не просто портрети, а кадри, які можна дивитися, як справжній фільм. Моєю справжньою метою було створення фотографій, які вивчають жінок і демонструють їх позитивне мислення в сьогоднішньому світі», - зазначив фотограф.Від Наомі Кемпбелл до Вупі Голдберг. Представлений календар Pirelli 2018
Від Уми Турман до Ніколь Кідман. Культовий фотограф зняв зірок Голлівуду без макіяжу для календаря Pirelli 2017
Нестандартні жінки в календарі Pirelli

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook