Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В об'єктиві Ліндберга. Тільда ​​Суїнтон знялася для обкладинки Vogue Japan

6 грудня, 14:24 221
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тільда ​​Суїнтон для Vogue Japan

Peter Lindbergh

Січневий номер японського Vogue вийшов з британською актрисою Тільдою ​​Суїнтон на обкладинці.

Зйомка виконана в професійній манері Пітера Ліндбрга з урахуванням любові до мінімалізму Суїнтон. На кадрах в приглушених тонах британська актриса постає в класичних костюмах з нової колекції Chanel.

Головною причиною, запросити Тильду Суїнтон знятися для обкладинки Vogue була її роль в хоррорі Суспірія італійського режисера Луки Гуаданьїно, який вийшов в прокат наприкінці листопада.

Нагадаємо, фільм Суспірія вийшов в прокат 22 листопада. Це ремейк класичного хоррору Даріо Ардженто від режисера Клич мене своїм ім'ям і Великий сплеск Луки Гуаданьїно. Західний Берлін 1977 року. У престижну школу танців приїжджає дівчина з Огайо. Блискуче пройшовши співбесіду, вона на наступний же день танцює головну партію, не помічаючи нічого підозрілого. А тим часом в школі зникає вже друга учениця. А за вікном лунають вибухи організовані ФКА.

Режисер Гуаданьїно і сценарист Девід Кайганіч заново придумали один із стовпів жанру, додавши в нього гостро-соціального, політичного підтексту, не забувши при цьому про красу. У головних ролях: Дакота Джонсон, Тільда ​​Суїнтон, Міа Гот, Хлоя Грейс Морец, Ангела Вінклер і інші.

 

Фото: Peter Lindbergh/Vogue Japan

 

Читайте також: