Без чоловіка. Меган Маркл обрала сукню Givenchy для першого офіційного виходу з королевою

14 червня 2018, 14:05 2057
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Королева Єлизавета розглядає Меган як справжнього члена сім'ї

Фото: @elliotwagland/Twitter

Для свого першого офіційного виходу з королевою Єлизаветою і без чоловіка, принца Гаррі, актриса Меган Маркл вибрала ідеальний наряд.

Сьогодні вранці на станції Ранкорн королева Єлизавета з'явилася в костюмі кольору лайм, а Меган обрала сукню Givenchy з чорним поясом.

Коли королева і дружина Гаррі вийшли з королівського поїзда, обом вручили по букету квітів. Єлизавета і Меган привітали доброзичливців і вирушили на заходи з відкриття моста Mersey.

Простий і елегантний костюм Маркл цілком відповідає її звичайному стилю. Сукня Givenchy кольору слонової кістки мала високу лінію горловини і закривала плечі. Герцогиня доповнила сукню чорним поясом, чорною сумкою-клатчем і туфлями в тон.

Перша королівська поїздка Меган без чоловіка включає в себе кілька важливих заходів разом з королевою - відкриття моста в Чеширі, відкриття театру в Честері, де Меган зустрінеться з молодими виконавцями і відвідає обід в місцевій ратуші.

Той факт, що Маркл відвідує всі ці події без принца Гаррі, і невдовзі після королівського весілля, є доказом того, що королева Єлизавета розглядає її як справжнього члена сім'ї, з яким вона з радістю робить офіційні візити.

Вибір редакції

Країни

Вчора, 21:44

article_img
"ФінляндіяІранНаші". Як в 1941 році Радянський Союз почав дві власні локальні війни
Події

Вчора, 14:12

article_img
Усі подробиці справи ФБР проти Коломойського: чому американці працюють по українському олігарху
Країни

Сьогодні, 08:43

article_img
Звести прогрес нанівець. ВООЗ назвала топ-10 загроз здоров’ю людства